Reinigende olie 150 ml gratis vanaf €79, code : CLEAN79
VinoHydraHydraterende Sorbetcrème
€ 21,10
Kosteloos betalen in 3 termijnen
60mL
Jouw Reinigende Verzorgingsolie gratis bij aankoop vanaf €79, code: CLEAN79
- 90% zag dat hun huid kalmeerd*
- 77% zag dat hun huid minder snel rood werd**
*Klinisch onderzoek, tevredenheids% 22 vrijwilligers. 28 dagen. **Roodheid door een droge huid.
- 98% natuurlijke ingrediënten
- Niet comodogeen
- Dermatologisch getest
- Vegan
- Yukascore: Uitstekend
*Uitgezonderd pompjes en dopjes uit verschillende materialen, die enkel in de Caudalie SPA Boutique worden gerecycleerd dankzij onze samenwerking met Terracycle.
- Kamille : Verzachtend, kalmerend
- Hyaluronzuur : 100% van natuurlijke oorsprong, geproduceerd via biotechnologie. Strijkt het huidoppervlak glad en hydrateert het.
- Bio druivenwater : Exclusief ingrediënt van Caudalie van natuurlijke oorsprong. Hydrateert & kalmeert de droge huid.
Volledige lijst van ingrediënten :
1. Is de VinoHydra Hydraterende Sorbetcrème geschikt voor de gevoelige huid?
Ja, deze werd getest op de gevoelige huid.2. Welk product moet ik gebruiken om mijn huid te hydrateren als ik rode vlekken heb?
Als je huid gevoelig is voor roodheid, is de Hydraterende Sorbetcrème de ideale hydraterende oplossing. Het kalmeert de gevoelige huid en vermindert rode vlekken door een droge huid.3. Waarom zit er alcohol in een formule voor de gevoelige huid?
De VinoHydra Hydraterende Sorbetcrème werd geformuleerd met minder dan 0,001% alcohol om ervoor te zorgen dat de ingrediënten goed bewaard blijven. 100% van de huidtypen waarop dit werd getest, ondervonden geen tekenen van ongemak.4. Waarom zit er parfum in een crème voor de gevoelige huid?
De Sorbetcrème bevat minder dan 0,5% parfum en bevat geen allergenen. Deze is dus heel licht geparfumeerd en biedt je een moment van puur genot bij het aanbrengen.5. Is dit het enige product in de collectie dat geschikt is voor de gevoelige huid?
Neen. Alle producten uit het VinoHydra gamma werden getest en zijn geschikt voor de gevoelige huid.

Wat onze klanten zeggen
4.7
(79)
5 sterren | 78 % | |
4 sterren | 20 % | |
3 sterren | 0 % | |
2 sterren | 0 % | |
1 ster | 1 % |
Schrijf een beoordeling
Beoordelingen in beeld
79 beoordelingen
Gisteren
Topper
Eindelijk geen vapeurs bij gebruik van deze dagcrème. Had vroeger een andere en na een 10 min warmteopwellingen nu niks meer zo zie je maar dat sommige ingrediënten een invloed hebben op symptomen van de menopauze
Eergisteren
fijne crème
Ik gebruik dit product nu al 2 maanden. Ben er enorm fan van, voelt niet vettig aan maar is toch voedend.
3 dagen geleden
Extreme hydratatie
Ik gebruik dit product nog niet heel lang, maar ben nu al fan. Het geeft een enorme hydratatie aan de huid en is daarbovenop ook nog eens enorm verkoelend. Ideaal voor nu in de koude wintermaanden, maar lijkt me ook perfect voor in de zomer
2 maanden geleden
Heerlijke creme
Heerlijke crème. Mijn huid voelt echt zacht.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
3 maanden geleden
Ik ben fan!
Ik ben enorm fan van deze crème. De textuur is erg fijn en smeert mooi open waarna het snel terug in de huid dringt. Daarnaast heeft de crème ook een aangename geur die niet overheerst.
Aangeboden product
3 maanden geleden
Zalig in de zomer, verfrissend
Overheerlijk product, je voelt het in je huid opgenomen worden, niet vettig
9 maanden geleden
Perfecte hydratatie voor mijn gemengde huid – ideaal samen met het serum
De Hydraterende Sorbetcrème uit de Vinohydra lijn is perfect voor mijn gemengde huid! Het voelt niet te droog en zeker niet te vettig — precies de balans die ik nodig heb. De lichte, verfrissende textuur trekt snel in en houdt mijn huid de hele dag gehydrateerd zonder een plakkerig gevoel. Samen met het Vinohydra Serum gebruik ik deze crème ter afwisseling van de Intense Hydratatie Crème. Het duo zorgt voor een frisse, gehydrateerde huid zonder te zwaar aan te voelen. ✨💧
9 maanden geleden
highly recomend
very pleasant flavor and makes my skin veru soft.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
10 maanden geleden
Topper!
Fijne crème, perfect voor de normale huid.
10 maanden geleden
Super!
Super aangenaam, heel tevreden van het product!















