Twee essentials cadeau bij aankoop vanaf €69, code: SUMMER
VinoHydraSerum met Hyaluronzuur
€ 31,70
Kosteloos betalen in 3 termijnen
30mL
Twee essentials cadeau bij aankoop vanaf €69, code: SUMMER
- +44% hydratatie na 8 uur*
- Olievrije
- Vegan
- Niet-comedogeen
- Getest onder dermatologisch toezicht
- Yukascore: Uitstekend
*Uitgezonderd pompjes en dopjes uit verschillende materialen, die enkel in de Caudalie SPA Boutique worden gerecycleerd dankzij onze samenwerking met Terracycle.
- Bio druivenwater : Hydraterend, kalmerend, prebiotisch en antioxidant.
- Hyaluronzuur : 100% van natuurlijke oorsprong, geproduceerd via biotechnologie. Strijkt het huidoppervlak glad en hydrateert het.
- Bio druivenwater : Hydraterend, kalmerend, antioxiderend en prebiotisch. Helpt het huidmicrobioom te verstevigen, voor een zichtbaar gezondere huid.
- Polyfenolen : Gemaakt van Franse druivenpitten, antioxiderend en blokkeren 100% van de vrije radicalen.
Volledige lijst van ingrediënten :
1. Is dit serum geschikt voor de gevoelige huid?
Ja. Het VinoHydra Serum met Hyaluronzuur werd getest en wordt perfect verdragen door 100% van de gevoelige huidtypen.2. Welke soort hyaluronzuur zit er in het VinoHydra Serum?
Het VinoHydra Serum met Hyaluronzuur werd geformuleerd met een hyaluronzuur met een zeer laag moleculair gewicht om diep in de huid door te dringen en deze langdurig te hydrateren.3. Mag ik het VinoHydra Serum met Hyaluronzuur gebruiken als ik een gemengde huid heb?
Ja. Het VinoHydra Serum met Hyaluronzuur is geschikt voor alle gedehydrateerde huidtypen. De oil-free formule is niet vet en niet-comedogeen, waardoor ze ideaal is voor alle huidtypen, zelfs de gemengde.4. Is dit serum geschikt voor zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven?
Er is geen tegenaanwijzing voor het gebruik van dit serum, net zoals voor de rest van de VinoHydra collectie. Vraag altijd advies aan je arts.

Wat onze klanten zeggen
4.8
(235)
5 sterren | 86 % | |
4 sterren | 14 % | |
3 sterren | 1 % | |
2 sterren | 0 % | |
1 ster | 0 % |
Schrijf een beoordeling
235 beoordelingen
5 uur geleden
Boost
Trekt snel in de huid, en geeft je huid een verzorgd gevoel.
2 weken geleden
Heel fijn licht serum dat heel snel intrekt
Dit serum is heel licht en trekt zo goed als onmiddellijk in. Wanneer mijn handen gewassen zijn kan ik al verder gaan met het volgende product omdat dit al opgedroogd is. Ik gebruik het VinoHydera gamma omdat mijn huid van nature vrij droog is, maar dit helpt om mijn droogte periodes te reduceren. Ook makkelijk in combinatie te gebruiken met andere producten van Caudalie.
2 weken geleden
fantastisch
fantastisch, mijn huid voelt helemaal gehydrateerd
2 weken geleden
Fijne serum!
Het serum in combinatie met de crème voelt fijn aan en zorgt voor een gehydrateerde huid.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
3 weken geleden
Perfect
Ik gebruik het als mijn gezicht over gevoelig is en het werkt perfect 👌
4 weken geleden
Not sticky and really good
I used this product for 5 months now and loved it. Texture after apply is really good, not sticky
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
4 weken geleden
Snel intrekkend serum
Ik gebruik dit product reeds enkele weken na een overschakeling van een ander gerenommeerd merk. Ik ben zeer tevreden van dit serum omdat het super snel intrekt, tegen dat je je handen gewassen hebt is het bijna droog. De geur van het product is licht en aangenaam.
4 weken geleden
Hydraterend!
Zichtbare hydratatie na 1 week! Vervaagt ook beginnende rimpels
4 weken geleden
Super
Met dit serum voel ik een echt verschil. Het hydrateert super goed en ik koop het sowieso opnieuw.
Vorige maand
Fijn en hydraterend serum
Fijn en hydraterend serum dat prettig aanvoelt op de huid. De textuur is licht, trekt snel in en laat geen plakkerig laagje achter.
Beoordelingen in beeld













