VinocleanReinigende Amandelmelk 400ml

  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk
  • Reinigende Amandelmelk

€ 26,40

Kosteloos betalen in 3 termijnen

Huidtype : Alle huidtypen
Behoefte : Reinigend
Textuur : Melk
Hoofdingrediënten : Jojoba olie, Zachte amandelolie, Bio karitéboter, Korenbloemextract, Polyfenolen, Ricinusolie
Gebruik : s Morgens en 's avonds, elke dag
Beschrijving
De Reinigende Amandelmelk reinigt en verwijdert make-up in alle zachtheid van de ogen en het gelaat, zelfs voor de gevoeligste huid. Verrijkt met voedende zoete amandelolie, kalmerend korenbloemwater en antioxiderende polyfenolen, beschermt zij de huid tegen uitdroging. De huid is zichtbaar zuiverder, zacht en comfortabel.
Formule:
  • 97% natuurlijke ingrediënten
  • Niet comodogeen
  • Vegan
  • Yukascore: Uitstekend
  • Dermatologisch en oogheelkundig getest.
Wist u dit?
De zachte amandelolie is een plantaardige olie rijk aan omega 6 en omega 9 en aan vetzuren die de natuurlijke barrière van de huid verstevigen.
  • Jojoba olie : Kalmeert, verzacht en hydrateert zonder een vette film na te laten
  • Zachte amandelolie : Rijk aan omega 6 en 9 en aan vitamine A, B, D en E
  • Bio karitéboter : 100% van natuurlijke oorsprong, biologisch en duurzaam geproduceerd in Burkina Faso door een vrouwencoöperatie en het voedt, regenereert en herstelt de droge huid.
  • Korenbloemextract :
  • Polyfenolen : Gemaakt van Franse druivenpitten, antioxiderend en blokkeren 100% van de vrije radicalen.
  • Ricinusolie : Strengthening for eyelashes

Volledige lijst van ingrediënten :

AQUA/WATER/EAU, ISOPROPYL ISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CARBOMER, DECYL GLUCOSIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, MALTODEXTRIN, XANTHAN GUM, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE).(267/019)

Breng aan op een droge huid en masseer het volledige gelaat, met gesloten ogen, en de hals met cirkelvormige bewegingen. Verwijder het overtollige product met een wattenschijfje en reinig met Tonic Lotion op een wattenschijfje.

Het advies van de Vinotherapeute:

Meng het Reinigingsschuim met de Reinigingsmelk voor een "melkschuim" effect. Dit luchtige ritueel reinigt, verwijdert make-up en verzacht in één enkele beweging voor nog meer comfort.

  • 1. Voor wie is de Reinigende Amandelmelk geschikt?

    De Reinigende Amandelmelk is geschikt voor alle huidtypen, maar is vooral geschikt voor de droge en gevoelige huid dankzij de voedende en herstellende textuur.

  • 2. Moet ik de Reinigende Amandelmelk afspoelen na het aanbrengen?

    Ja, na het aanbrengen afspoelen met een wattenschijfje doordrenkt met de Hydraterende Tonic Lotion of een dubbele reiniging doen met de Fleur de Vigne Reinigende Mousse.

97veganplastic-collect

Wat onze klanten zeggen

4.7

(68)

5 sterren
85 %
4 sterren
9 %
3 sterren
1 %
2 sterren
1 %
1 ster
3 %

Schrijf een beoordeling

Beoordelingen in beeld

68 beoordelingen

  • 3 weken geleden

    Reinigende Amandelmelk

    Ik gebruik deze reinigingsmelk elke avond in combinatie met de mousse. De huid voelt na gebruik zeer aangenaam en hij ruikt ook nog eens fantastisch!

    Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.

  • 3 weken geleden

    Over het product: Reinigende Amandelmelk-200ml

    Tevreden

    Plakt niet en reinigt goed

    Aangeboden product

  • 2 maanden geleden

    Over het product: Reinigende Amandelmelk-200ml

    Stralend gezicht.

    Heel zachte reiniging. Ik zou dit niet meer kunnen missen. Je huid voelt fris en gereinigd aan.

  • 2 maanden geleden

    Extra verzorging

    Als eens een trekkerig of doffe huid heb reinig ik een paar dagen met de amandelmelk om later weer met de gel te gebruiken ook kun je ze met elkaar mengen voor een heerlijke schuimreiniging!

    Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.

  • 4 maanden geleden

    Over het product: Reinigende Amandelmelk 400ml

    Super

    Super

  • 4 maanden geleden

    Amandelcreme

    Zachte milk en in combinatie met de mousse ideaal om je make up te verwijderen. Voor mij geen allergische reactie/

    Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.

  • 5 maanden geleden

    Zachte reiniging

    Huid voelt zacht aan na gebruik.

    Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.

  • 5 maanden geleden

    Aangenaam in gebruik

    Milde reiniging die ik dagelijks gebruik. Aangenaam van structuur en geur.

  • 5 maanden geleden

    Over het product: Reinigende Amandelmelk 400ml

    Zacht en voedend

    Zachte en voedende reiniger voor de huid

    Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.

  • 6 maanden geleden

    De enigste die ik neem van reinigingmelk

    Voor de gevoelige huid is deze het beste wat je kunt vinden