Geheim van de Make-up Artisten Set
€ 37,80
Kosteloos betalen in 3 termijnen
Set
Een scrub naar keuze bij aankoop vanaf €59, code: CLEAN59
Deze set bevat:
- Schoonheidselixir 100ml
+ 1 geschenk: French Kiss Addiction Getinte Lippenbalsem
Een gloednieuwe set om het succes van 20 jaar Schoonheidselixir te vieren met een gouden Collectors editie. Samen met de French Kiss lippenbalsem voor onweerstaanbare frambozenrode lippen!
- Schoonheidselixir 100ml - Verstuif deze nevel en onthul uw schoonheid. Dit product is dan ook de favoriet van de VIP's en make-up artiesten vanwege zijn heilzame eigenschappen. Hersluit de poriën, maakt de trekken glad en laat de huid meteen stralen! Verstuiven op het gelaat vóór uw crème, op elk moment van de dag, om de huid te verfrissen en de make-up te fixeren.
- French Kiss Addiction 7.5g - French Kiss Addiction sublimeert uw lippen in een mooie frambozenrode kleur voor een prachtige glimlach. Zijn intensiteit maakt u onweerstaanbaar!