Onze zonverzorging voor een speciale prijs.
VinopureZuiverende Reinigingsgel met Salicylzuur - 75mL
€ 11,60
Kosteloos betalen in 3 termijnen
Jouw Reinigende Verzorgingsolie gratis bij aankoop vanaf €79, code: CLEAN79
- 96% stelde een gezuiverde huid vast*
*Klinisch onderzoek, tevredenheids%, 24 vrijwilligers, 28 dagen.
- Vegan
- Dermatologisch getest
- 99% natuurlijke ingrediënten
- Yukascore: Goed
- Zonder synthetisch parfum
- Zonder zeep of alcohol. Niet comedogeen.
*Volgens de methodologie van CITEO TREE.

- Natuurlijk Salicylzuur : 100% puur en van natuurlijke oorsprong. Extract van bergtheeblaadjes. Reinigt zichtbaar grondig de poriën en maakt de huidtextuur fijner.
- Bio druivenwater : Exclusief ingrediënt van Caudalie van natuurlijke oorsprong. Hydrateert & kalmeert de droge huid.
- 6 zuiverende essentiële oliën : 100% bio. Lavendel, Citronella, Pepermunt, Rozemarijn, Melisse & Geranium.
Volledige lijst van ingrediënten :
*Ingrediënten afkomstig uit de biologische landbouw. 99% van het totaal is van natuurlijke oorsprong, 28% van het totale aantal ingrediënten is afkomstig uit de biologische landbouw. COSMOS ORGANIC gecertificeerd door Ecocert Greenlife volgens de COSMOS-norm.
1. Hoe kan een afspoelbaar product onzuiverheden behandelen?
De Zuiverende Reinigingsgel bevat natuurlijk salicylzuur, met zijn keratolytische werking die dode huidcellen verwijdert, terwijl en essentiële oliën en polyfenolen uit druiven die de oxidatie van talg voorkomen.2. Kan het make-up verwijderen?
Nee, dit is een reinigingsproduct, geen make-up remover. Vermijd de oogcontour, omdat deze gel salicylzuur en etherische oliën bevat. Als je make-up wil verwijderen, gebruikt je best de Vinoclean Verzorgende Reinigingsolie, gevolgd door de Zuiverende Reinigingsgel.3. Mag ik het gebruiken op het lichaam?
Ja, je kunt de Vinopure Zuiverende Reinigingsgel op jouw lichaam gebruiken (hals, rug, billen), behalve op de intieme delen.4. Mag ik dit gebruiken als ik een dermatologische behandeling volg die mijn huid uitdroogt?
Ja. De Vinopure Gel bevat hydraterende aloë vera en bio kalmerend druivenwater. Raadpleeg voor elk specifiek geval en uit voorzorg jouw dermatoloog.5. Is de formule geschikt voor zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven?
Nee, uit voorzorg raden we het gebruik van de Vinopure producten af voor zwangere vrouwen. Als je zwanger bent of borstvoeding geeft, gebruik dan eerder het Vinoperfect Serum om tekenen van acne te behandelen.

Wat onze klanten zeggen
4.7
(253)
5 sterren | 74 % | |
4 sterren | 22 % | |
3 sterren | 2 % | |
2 sterren | 0 % | |
1 ster | 1 % |
Schrijf een beoordeling
Beoordelingen in beeld
253 beoordelingen
Gisteren
Top product
Echt een top product! Ik had eerst de kleine versie gekocht om het te proberen, omdat mijn huid erg gevoelig is maar het is heel fijn op mijn huid. Nu heb ik hem daarom in de grote versie gekocht. Het droogt mijn huid niet uit, maar mijn huid voelt erg fris na het gebruiken ervan.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
Eergisteren
Super goed product
Na het stoppen met anticonceptie kreeg ik meer last van acné en zwarte puntjes enz. Op aanraden van de apotheker kocht ik deze reinigingsgel. Na een paar dagen merkte ik echt al een verschil op. En nu is mijn huid terug zuiver. Super goed product! Heel tevreden mee.
6 dagen geleden
Great product
I love it because it doesn't make my skin dry but it cleans very good:)
Aangeboden product
6 dagen geleden
Over het product: Zuiverende Reinigingsgel met Salicylzuur - 385mL
Aanrader
Gebruik dit in de douche en is zeer aangenaam op de huid zowel rug als gezicht
Aangeboden product
Vorige week
Over het product: Zuiverende Reinigingsgel met Salicylzuur - 150mL
Gezichtsreinigingsgel
Zeer aangename gel, voelt fris op de huid, goed tegen onzuiverheden
Vorige week
Over het product: Zuiverende Reinigingsgel met Salicylzuur - 75mL
Reiniging
Super goede reiniging
Vorige week
Een basis product in je verzorgingsroutine!
Ik gebruik dit product nu al meer dan 5 jaar en telkens als ik denk dit eens weg te laten merk ik meteen een verschil. Ik gebruik dit zowel in mijn ochtend- als avondroutine! Dit maakt mijn huid egaler, en geeft een instant gereinigd gevoel. Ik kan niet meer zonder deze reinigingsgel!
Aangeboden product
Vorige week
Perfect
Heel goed reinigt de huid 100% en ik merk een aanzienlijk verschil in de hoevelheid puistjes
Vorige week
Over het product: Zuiverende Reinigingsgel met Salicylzuur - 150mL
Goede reiniger
Zeer verfrissend
2 weken geleden
Superfris
Ik gebruik dit product sinds een aantal dagen & heb het gevoel dat ik het niet meer kan missen! Heel aangenaam in gebruik!









