VinocleanDiep Reinigende Exfoliërende Crème
€ 23,20
Kosteloos betalen in 3 termijnen
75mL
1 Reinigende Mousse en 1 Douchegel bij aankoop vanaf €69 Code: SUMMER
- 98% natuurlijke ingrediënten
- Dermatologisch getest
- Bio druivenwater : Exclusief ingrediënt van Caudalie van natuurlijke oorsprong, COSMOS ORGANIC gecertificeerd. Hydrateert & kalmeert de droge huid.
- Bio menthol : 100% natuurlijke oorsprong en biologisch. Heeft verfrissende eigenschappen.
- Vulkanische zandmicrobeads : Vulkanisch zand microbeadsZand vulkanisch uit lavapoeder (oorsprong: USA). Diepe reiniging, peeling
Volledige lijst van ingrediënten :
Het advies van de Vinotherapeute:
1. Wat is het verschil met de Zachte Scrubcrème?
De Zachte Scrubcrème verwijdert dode huidcellen en onzuiverheden, terwijl de Diep Reinigende Exfoliërende Crème de huid zuivert en de huidtextuur verfijnt.2. Voor welke huidtypen is de Diep Reinigende Exfoliërende Crème geschikt?
Deze is geschikt voor alle huidtype, vooral voor de gemengde tot vette huid dankzij de zuiverende werking. De droge en gevoelige huid zal de voorkeur geven aan de Zachte Scrubcrème.3. Kan ik de Diep Reinigende Exfoliërende Crème op een droge huid gebruiken?
Om de huid niet te overgevoelig te maken en de hydrolipidenfilm die de huid beschermt niet aan te tasten, wordt de Diep Reinigende Exfoliërende Crème bij voorkeur op een vochtige huid gebruikt.4. Mag ik een masker aanbrengen na een scrub?
Ja, aangezien de scrub de huid voorbereidt op alle weldaden van de volgende verzorgingen. Voor meer comfort kies je best voor een kalmerend masker zoals het Vinosource-Hydra Hydraterend Masker.

