Jouw Detox & Glow duo gratis vanaf €79, code: GLOW79
Douchegel Rose de Vigne
€ 6,60€ 12,00
Kosteloos betalen in 3 termijnen
200mL
Jouw Detox & Glow duo gratis vanaf €79, code: GLOW79
- Vegan
- 97% natuurlijke ingrediënten
- Zonder zeep en met een ultra-zachte reinigingsbasis.
- Rabarber : Fruitig en sprankelend.
- Roos : Als een boeket lentebloemen.
- Witte muskus : Zacht en omhullend.
Volledige lijst van ingrediënten :
Het advies van de Vinotherapeute:
1. Is de Rose de Vigne douchegel geschikt voor de gevoelige huid?
Ja, de Rose de Vigne douchegel is geschikt voor de gevoelige huid omdat deze geen zeep, parabenen of sulfaten bevat. Hij respecteert de pH van de huid en verstoort dus niet het evenwicht van de microbiële flora.2. Waarom een douchegel zonder zeep gebruiken?
Zeep verwijdert het meeste talg dat van nature door uw huid wordt afgescheiden om vocht vast te houden. Het kan de huid dus uitdrogen. Onze douchegel zonder zeep verwijdert onzuiverheden terwijl het de natuurlijke hydratatie van de huid beschermt en zo droogheid en irritatie voorkomt.3. Is het parfum hetzelfde voor het hele Rose de Vigne gamma?
Ja. De douchegel en het Eau Fraîche Rose de Vigne bevatten hetzelfde parfum, met noten van rabarber, roos en muskus.4. Bestaan er nog andere douchegels van Caudalie?
Ja. Voor elke Eau Fraîche is er een geparfumeerde douchegel: Thé des Vignes, Soleil des Vignes, Eau des Vignes en Fleur de Vigne.

Wat onze klanten zeggen
4.8
58 beoordelingen
5 sterren | 84 % | |
4 sterren | 14 % | |
3 sterren | 2 % | |
2 sterren | 0 % | |
1 ster | 0 % |
Schrijf een beoordeling
58 beoordelingen
Gisteren
Heerlijk geurende douchegel!
Deze douchegel ruikt echt zalig en voelt lekker zacht en schoon aan!
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
Vorige week
Favoriet
Ik gebruik dit samen met het parfum inmiddels al een tijdje en ik weet nu al dat het een vaste favoriet blijft. ✨ De geur is zo verfijnd en heerlijk fris dat hij helemaal onderdeel is geworden van mijn dagelijkse routine. Een klein momentje van luxe, elke dag opnieuw. 🤍
2 weken geleden
Aangename geur
Aangename geur, voedend voor de huid, huid voelt zacht aan
2 weken geleden
Zalige geur
Zalige geur, ik heb bijna alle geuren getest en deze is mijn favoriet. Erg fris.
3 weken geleden
Een topper
Ik gebruik deze nu al meer dan een jaar en het is zeker een meerwaarde in de doucheroutine, zeer lekkere en frisse geur en aangename textuur!
2 maanden geleden
Showergel
Zeer goede en aangename showergel , een echte aanrader
2 maanden geleden
Verfrissend
Een mooie aanvulling voor in de badkamer. Een heel verfrissende geur.
3 maanden geleden
heerlijke geur
deze staat qua geur op nummer 2 bij mij de Eau des Vignes op 1 .!!!! maar ter afwisseling neem ik soms deze tussendoor.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
3 maanden geleden
Verfijnde frisheid voor elke dag.
De Rose de Vigne Douchegel is een genot om te gebruiken. De verfijnde, delicate geur is heerlijk en zorgt voor een subtiel gevoel van frisheid en elegantie. De zachte formule reinigt de huid aangenaam en maakt van elke douche een klein moment van pure verwennerij.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
4 maanden geleden
Dreamy
Smells perfect and the feeling after shower is also great, soft and clean
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
Beoordelingen in beeld







