Jouw Self-Tan Sun Drops cadeau bij een aankoop vanaf €49, code: GLOW49
Thé des Vignes Herstellende Hand- en Nagelcrème
€ 9,90€ 15,80
Kosteloos betalen in 3 termijnen
75mL
Een gratis scrub naar keuze bij aankoop vanaf €69, code: CLEAN69
- 100% van de vrouwen vond dat het trekkerige gevoel was verminderd*
- Vegan
- Getest onder dermatologisch toezicht
- 98% natuurlijke ingrediënten
- Druivenpittenolie : 100% van natuurlijke oorsprong en koudgeperst, van nature voedend en antioxiderend.
- Vinolevure : Onttrokken uit wijngist, met hydraterende en verstevigende eigenschappen
- Bio karitéboter : 100% van natuurlijke oorsprong, biologisch en duurzaam geproduceerd in Burkina Faso door een vrouwencoöperatie en het voedt, regenereert en herstelt de droge huid.
- Polyfenolen : Gemaakt van Franse druivenpitten, antioxiderend en blokkeren 100% van de vrije radicalen.
1. Is de Thé des Vignes Herstellende Hand- en Nagelcrème geschikt voor droge handen?
Ja, de Thé des Vignes Herstellende Hand- en Nagelcrème voedt intens en verzacht droge handen die vaak trekkerig aanvoelen. Ze beschermt ook tegen aanvallen van buitenaf die de huid uitdrogen zoals koude, wind of airconditioning door de huid te verstevigen en zo toekomstige uitdroging te voorkomen.2. Laat de Thé des Vignes Herstellende Hand- en Nagelcrème een vette film na op de handen?
Nee, de Thé des Vignes Herstellende Hand- en Nagelcrème werd specifiek geformuleerd om uiterst voedend en herstellend te zijn, terwijl ze snel wordt opgenomen zonder een vette film na te laten.3. Is het parfum hetzelfde voor het hele Thé des Vignes gamma?
Ja, het volledige gamma bevat het Thé des Vignes parfum, met noten van bergamot, gember, neroli en witte muskus. Gebruik de Douchegel, de Voedende Lichaamsverzorging met Hyaluronzuur en het Eau Fraîche als aanvulling bij de Herstellende Hand- en Nagelcrème zodat het Thé des Vignes parfum langer blijft geuren.

Wat onze klanten zeggen
4.7
63 beoordelingen
5 sterren | 84 % | |
4 sterren | 10 % | |
3 sterren | 3 % | |
2 sterren | 3 % | |
1 ster | 0 % |
Schrijf een beoordeling
63 beoordelingen
5 dagen geleden
Over het product: Duo Handen & Lippen
Handige set
Een handig setje om mee te kunnen nemen in een kleine handtas. Fijne 'dunne' handcrème die heerlijk ruikt en makkelijk smeert. De lipbalsem is prima, doet gewoon wat ie moet doen.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
5 dagen geleden
Topproduct
Ondanks dat de crème dun is, voedt hij meer dan prima. En doordat het een zachte, en wat vloeibare crème is, smeert hij heel makkelijk uit.
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
6 dagen geleden
Prima handcreme!
ik gebruikte deze handcrème vorige winter toen mijn handen heel erg droog waren, hij deed perfect zijn werk en ruikt heel lekker. Ik koop hem deze winter opnieuw!
4 weken geleden
Over het product: Duo Handen & Lippen
Goede crème, jammer van de lipstick
De handcrème is naar mijn gevoel dezelfde als die in de lichtpaarse verpakking. Het is goed voor dagelijks gebruik, als onderhoud, maar niet voor erg droge handen. Het trekt snel in en heeft een fijne, zeer subtiele geur. Gemakkelijk om overal mee naartoe te nemen. Wat de lippenstift betreft: simpel, fijn ruikend voor dagelijks gebruik. Geen wondermiddel voor kapotte lippen, wel fijn als onderhoud. Maar de verpakking! Het is reeds mijn 3e die kapotgaat en waarbij het draaisysteem om de lippenstift naar boven te laten komen, niet meer werkt. Zonde! Met de gekleurde variant heb ik trouwens geen problemen gehad…
Het Caudalie-team
Bedankt voor uw uitgebreide feedback en uw trouw aan onze producten. We zijn blij te horen dat zowel de handcrème als de lipverzorging u bevallen voor dagelijks gebruik. Het spijt ons echter te vernemen dat u al meerdere keren problemen hebt ondervonden met het draaisysteem van de lipverzorging. Dit is uiteraard niet de ervaring die wij willen bieden. Onze klantendienst zal u per e-mail contacteren om een kwaliteitsdossier te openen, zodat we dit verder kunnen onderzoeken. Daarnaast sturen wij u uiteraard graag een nieuw product toe. Hartelijk dank dat u ons hierover hebt geïnformeerd. Uw feedback is voor ons zeer waardevol. Het Caudalie Team 💚
Vorige maand
Wat een geurbeleving en zachtheid - herstellende hand-, en nagelcream
Een heel zachte textuur en een prachtige geur. Een zalige verzorging voor mijn handen met een geurexplosie van de zaligste geur!
2 maanden geleden
Top duo
De geur is heerlijk en makkelijk aan te brengen ik gebruik het nu meer dan een maand en ben er fan van !
2 maanden geleden
Over het product: Duo Handen & Lippen
handcrème en lippenbalsem
heel fijne produkten, handcrème heeft zeer aangename geur
Aangeboden product
2 maanden geleden
Over het product: Duo Handen & Lippen
Goed setje
Ik gebruik de lippenbalsems dagelijks en vind de geur van de handcrème ook zeer goed.
2 maanden geleden
Over het product: Duo Handen & Lippen
Prachtige set
Ideaal voor onderweg, het ruikt heel lekker, en heel tevreden van de hydratetende werking
2 maanden geleden
Over het product: Duo Handen & Lippen
Favoriete duo
Nooit geen schrale lippen en handen! Heerlijke geur en fijn formaat voor thuis en onderweg!
Beoordeling oorspronkelijk geplaatst op de Caudalie Nederland website.
Beoordelingen in beeld

